header

Pagina overzicht

 

Programma

Download hier het programma.

Vetgedrukte bijeenkomsten zijn voor iedereen zonder aanmelding toegankelijk. Gebruikelijk is dat voor deze open bijeenkomsten een vrijwillige bijdrage wordt gevraagd.

Januari 2019 uur  
Maandag 7 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 13 11.00 Universele Eredienst met Shakti van der Vliet
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 14 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Woensdag 16 19.00 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Maandag 21 20.00 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 23 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 23 11.00 Universele Eredienst met Ganesh van der Veer

 

Februari 2019 uur  
Maandag 4 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 10 11.00 Universele Eredienst met Sabir Jaap Dekker
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Dinsdag 12 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Maandag 18 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 20 19.30 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Zondag 24 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 24 11.00 Universele Eredienst met Rika Lackin

 

Maart 2019 uur  
Maandag 4 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 10 11.00 Universele Eredienst met Wieger Hellema
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Dinsdag 12 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Maandag 18 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 20 19.30 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Zondag 24 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 24 11.00 Universele Eredienst met MussaVir Smaling

 

April 2019 uur  
Maandag 1 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Dinsdag 9 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Zondag 14 11.00 Universele Eredienst met Alim Reijers
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 15 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 17 19.30 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Zondag 21 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 28 11.00 Informele Eredienst met MarYam Mildenberg
Maandag 29 19,30 Gathaklas op uitnodiging

 

Mei 2019 uur  
Zondag 12 11.00 Universele Eredienst met Sikander van der Vliet
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 13 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 15 19.30 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Maandag 20 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Zondag 26 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 26 11.00 Universele Eredienst met nader in te vullen
Maandag 27 19,30 Gathaklas op uitnodiging

 

Juni 2019 uur  
Maandag 3 19.30 Informatieavond voor belangstellenden *)
Studie en meditatie avond
Zondag 9 11.00 Universele Eredienst met Akbar Appels
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 10 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 23 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 23 11.00 Universele Eredienst met Mahmood Khan?

 

September 2019 uur  
Zondag 8   Eerste Universele Eredienst na de zomerstop

 

*) Voorafgaand opgave aan Subhan Bauke de Wreede mobiel: 06 246 466 94 of bdewreede@gmail.com