header

Pagina overzicht

 

Programma

 

Vetgedrukte bijeenkomsten zijn voor iedereen zonder aanmelding toegankelijk. Gebruikelijk is dat voor deze open bijeenkomsten een vrijwillige bijdrage wordt gevraagd.

 

September 2018 uur  
Zaterdag 08 10.00 Werkersochtend voor vrijwilligers
Zondag 09 11.00 Universele Eredienst met Shamsher van Hees
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 10 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Maandag 17 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 23 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 23 11.00 Universele Eredienst met Kafia van Zutphen
Woensdag 26 19.00 Studie- en meditatieavond op uitnodiging

 

Oktober 2018 uur  
Maandag 01 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Maandag 08 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Zondag 14 11.00 Universele Eredienst met Saraswati de Vries
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 15 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 17 19.00 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Zondag 28 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 28 11.00 Universele Eredienst met Kadir Troelstra
Maandag 29 19.30 Gathaklas op uitnodiging

 

November 2018 uur  
Zondag 11 11.00 Universele Eredienst met Ananda de Heer
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 12 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Woensdag 14 19.00 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Maandag 19 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Zondag 25 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 25 11.00 Universele Eredienst met Wali van der Putt
Maandag 26 19.30 Gathaklas op uitnodiging

 

December 2018 uur  
Zondag 9 11.00 Universele Eredienst met Karimbakhsh Witteveen
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 10 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Maandag 17 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Woensdag 19 19.00 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Zondag 23 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 23 11.00 Universele Eredienst met Monika Rietveld

 

Januari 2019 uur  
Maandag 7 19.30 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 13 11.00 Universele Eredienst met Shakti van der Vliet
voorafgegaan door de Confraternity om 10.00
Maandag 14 20.00 Informatieavond voor belangstellenden *)
Woensdag 16 19.00 Studie- en meditatieklas op uitnodiging
Maandag 21 20.00 Gathaklas op uitnodiging
Zondag 23 10.00 Spirituele Healing op uitnodiging
Zondag 23 11.00 Universele Eredienst met Ganesh van der Veer

 

*) Voorafgaand opgave aan Subhan Bauke de Wreede mobiel: 06 246 466 94 of bdewreede@gmail.com